👉 1 bieg trail i 7 biegów z przeszkodami

👉 10017 metrów przewyższenia 😱

👉 143,5 kilometrów biegiem 😱

👉 450 pokonanych przeszkód 😱

👉 1 złoty medal 🥇🏆

22.07.2023 zaczynają się biegi naszych zawodników. Już od 6:50 Jarosław Jachimowski wystartował na dwie pętle najcięższego z biegów Runmageddon czyli Ultra 44km i 150 przeszkód 😱🙀

O 8:00 wystartowała Renia na nowości Runmageddonu czyli 11 km bez przeszkód ale z nie lada przewyższeniem na poziomie 1100 metrów 🙀 jak donoszą niezależne media od początku nasza zawodniczka wysunęła się na prowadzenie i nie dała go sobie odebrać aż do mety, zdobywając tym samym 🥇 miajsce kobiecego podium 🥰 👏 teraz nasza Tereska musi odebrać należny jej puchar, albo w tym przypadku medal 🥇 „Winner”🏆 ale dekoracja  się opóźnia. A zaraz po Renia leci zrobić NEW LOOK i wraca na drugi bieg z chłopakami, teraz to już żartów nie ma do pokonania mają 22 km i ponad 70 przeszkód 🙀

Tuż po starcie naszej trójki na metę po 7:24:24 dociera Jarek i to z opaską 😱 czyli pokonał wszystkie 150 przeszkód, na dodatek kończąc 36 min szybciej niż zakładał. Taki wynik dał mu 19 miajsce wśród elitarnych Mężczyzn 🤗

A nasza trójka w tym czasie nosi sobie łańcuchy 🫣 które ważą po 30 kg i do mety zostało już tylko 6 km i ostatnie przeszkody na miasteczku, a nie wróć ….. został jeszcze jeden poważny spowalniacz, czyli podbieg pod wyciągiem 1 km i 500 m przewyższenia 😵‍💫

Trasę kończą z czasem 5:31 🤗

23.07.2023

Na niedzielny bieg Rekrut 6 km i ponad 30 przeszkód, odważyli się tylko mężczyźni. Renia postanowiła robić za kibica i ekipę foto😍

Od początku idzie bardzo ciężko bo nogi po poprzednim dniu nie chcą biec, ale jak się potem okazuje tylko do pierwszej górki 😁 Potem już lecimy wyprzedzając kolejnych zawodników i pokonując bez problemy kolejne przeszkody💪. A zapomniałem dodać że wszyscy biegną w Elicie czyli mają opaski i za nie pokonanie przeszkody stracą je i będą klasyfikowanie w Open.