Komisja konkursowa ” Pro defensione, pro historia – młode stowarzyszenia na start” zakończyła prace nad końcową oceną wniosków.
Ostateczne wyniki —–> http://bit.ly/wynikipdphkonkurs2
Końcowy rezultat to punkty otrzymane w I i II etapie oceny. Na ocenę w II etapie miał wpływ sondaż internetowy oraz ocena akcji promocyjnej przez komisję konkursową.
Najwięcej punktów otrzymały oferty z Sanoka, Lipnicy Murowanej i Iławy.
Gratulujemy wszystkim tym, których oferty otrzymają dofinansowanie naszego programu Pro defensione, pro historia Jednocześnie bardzo ubolewamy nad tym, że nie możemy wesprzeć wszystkich ofert, które do nas wpłynęły. Program jest zupełnie nowy i bezprecedensowy przez co dysponujemy dość ograniczonym budżetem. Zapewniamy jednak, że dołożymy wszelkich starań aby znów pozyskać środki z #FIO2020 by móc dalej wspierać Wasze aktywności proobronne, popularyzować polską historię oraz wzmacniać inicjatywy patriotyczne ??????
Od jutra będziemy kontaktować się drogą mailową z wnioskodawcami, których projekty otrzymały dotację.
Pro defensione, pro historia – młode stowarzyszenia na start” to otwarty konkurs ofert dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014-2020.
#FIO #FIO2018 #FIO2019 #narodowyinstytutwolnosci #NIW #pdph#PSAT

Jak widać trud, czas i poświecenie paru osób potrafi zdziałać bardzo dużo, dzięki temu udało się nam wygrać konkurs i to w jakim stylu, najwięcej punktów otrzymały projekty z Sanoka i oba dostały dofinansowanie czyli:

21.09.2019r. „Ku pamięci Córek i Synów Pułku”

16.11. 2019r. „101 km NA 101 ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI”.

Please follow and like us: