6 Sanocki Bieg "Policz się z Cukrzycą"

Tradycyjnie już podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się bieg „Policz się z cukrzycą”.

W tym roku organizatorami biegu są: Stowarzyszenie "SanOK Biega" organizator Biegów Górskich Sanok które w tym roku odbędą się 21.09.2024, Łukasz Łagożny, ultramaratończyk i himalaista z Sanoka "Góry Marzeń", pierwszy mieszkaniec Podkarpacka, który zdobył Koronę Ziemi oraz Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku.

Bieg odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Rozpocznie się o godzinie 11:00. Start i meta będą zlokalizowane na miasteczku galicyjskim sanockiego Skansenu.

Trasę biegu stanowią trzy pętle o długości 2 km każda.  Każdy z zawodników może zrezygnować z dalszego biegu po jednej lub dwóch pętlach, w zależności od samopoczucia i kondycji. Trasa została tak zaplanowana, że poradzi sobie z nią nie tylko wytrawny biegacz, ale także amator, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także całe rodziny z dziećmi. Dla każdego zawodnika przewidziany jest pamiątkowy medal.

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez stronę sanokbiega.pl (poniżej formularz do rejestracji) limit miejsc ograniczony do 200 osób.

Biuro zawodów, za które odpowiedzialne będzie stowarzyszenie „SanOK biega”  czynne będzie od 10:00  w okolicy startu na skansenie. Osobom które zarejestrowały się przez stronę i uiszczą opłatę, wydawane będą numery startowe. Dla tych, którzy nie zgłosili się przez formularz na stronie będzie możliwość zapisania się i wypełnienia oświadczenia w Biurze Zawodów. Opłata startowa wynosi 20 zł – wrzutka do puszki WOŚP podczas odbioru numeru startowego.

Tradycyjnie w organizację finału WOŚP włącza się Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku.

„Podczas biegu „Policz się z cukrzycą” studentki zrzeszone w Studenckim Kole Wolontariatu wzorem lat ubiegłych będą dokonywały pomiaru poziomu glukozy we krwi. Badanie, które jest całkowicie bezbolesne może uchronić nas przed poważną chorobą, ponieważ niejednokrotnie  nie jesteśmy świadomi tego, że mamy podwyższony poziom cukru. Dlatego zachęcamy wszystkich, nie tylko startujących w biegu do badania”

Nie pozostaje nam więc nic innego jak zaprosić wszystkich do udziału w biegu i do świetnej zabawy. Czekamy na Was w Skansenie 28 stycznia. Siema!

ZAPISY

Krok 1 z 2
Proszę wybrać datę urodzenia uczestnika
telefon uczestnika
e-mail